Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Częściowe zaćmienie Księżyca – 16.07.201…

16 lipca dojdzie do kolejnego zaćmienia Księżyca w tym roku, tym razem będzie to zaćmienie częściowe. Letni seans na niebie zakończy serię zjawisk widocznych z terenów naszego kraju. Kolejne częściowe...

Czytaj więcej

AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII -WARSZTATY CHEM…

Od 10 do 12 czerwca 2019 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego odbyły się 3-Dniowe Warsztaty Chemiczne dla 25 najlepszych uczestników Konkursu Chemicznego, który zakończył X. już edycję Akademii Ciekawej...

Czytaj więcej

Moja droga do zawodu pilota liniowego

(Kliknij na obrazek aby pobrać prezentację) W ubiegły wtorek (04.08.2019 r.) gościliśmy w naszym liceum Michała Waleckiego, absolwenta naszej szkoły, obecnie pilota liniowego węgierskich linii lotniczych Wizzair. Michał znalazł czas w...

Czytaj więcej

Zakończenie programu „Zdolny uczeń – świ…

7. czerwca 2019 roku odbyło się zakończenie programu „Zdolny uczeń – świetny student”. Projekt ten polegał na kilkumiesięcznych wspólnych badaniach naukowych licealistów z pracownikami Uniwersytetu Łódzkiego. Brali w nim udział...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ