Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Klaudia Algiz opowiada o rozwoju swojej …

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Klaudią Algiz, absolwentką z roku 2010 klasy matematyczno-informatycznej naszego liceum. Jest on dostępny pod adresemhttps://geek.justjoin.it/warszawy-doline-krzemowa-nowego-jorku-historia-klaudii-algiz/ Mamy obietnicę, że Klaudia odwiedzi nasze liceum i opowie młodszym koleżankom i...

Czytaj więcej

10 uczniów naszej szkoły w II etapie LXX…

Od września do grudnia 2018 roku trwała część korespondencyjna LXX Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Uczestnicy, jak...

Czytaj więcej

Całkowite zaćmienie Księżyca 21.01.2019…

21 stycznia w godzinach porannych (w nocy z 20 na 21 stycznia) dojdzie do widowiskowego zjawiska na niebie, będziemy mogli obserwować kolejne całkowite zaćmienie Księżyca. Zjawisko nie będzie przebiegać w...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ