Dział  humanistyczny

 

SUKCES CHROBRZAŃSKICH HISTORYKÓW

12 stycznia czworo uczniów naszego liceum wzięło udział w eliminacjach pisemnych etapu okręgowego XLV Olimpiady Historycznej. Ta część zawodów zakończyła się ogromnym sukcesem – wszyscy reprezentanci naszej szkoły: Bartosz Łągwa...

Czytaj więcej

Franciszek Ryszka i Piotr Hinke w etapie…

Opublikowano oficjalne listy osób, które awansowały do etapu wojewódzkiego VI edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii”. Wśród nich, jak co rok, znaleźli się uczniowie Chrobrego. Franciszek i Piotr (2C) 14 marca...

Czytaj więcej

MAMY TO! Szymon Kornacki finalistą Olimp…

Mam zaszczyt poinformować Państwa, że mój uczeń – Szymon Kornacki 3 „a” – po dzisiejszych wielogodzinnych zmaganiach awansował do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej. W tym roku nasza szkoła po...

Czytaj więcej

Finał konkursu Życie i działalność Józe…

Finał konkursuŻycie i działalność Józefa Piłsudskiego 5 XII 2018 r. w 151. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego,pod patronatem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu humanistycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ