W pierwszych dniach 2016 roku żeńska reprezentacja tenisistek stołowych rozpoczęła zmagania w Licealiadzie.

Pierwszym etapem rozgrywek były Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego. Nasze zawodniczki z kompletem zwycięstw uzyskały awans do kolejnej fazy rozgrywek - Mistrzostw Rejonu Bełchatowskiego. Turniej ten odbył się 10 marca 2016 roku w Zelowie, a nasze dziewczyny znów okazały się najlepsze i awansowały do dalszych rozgrywek.

Finał Wojewódzki odbył się w poniedziałek, 14 marca 2016 roku w Rawie Mazowieckiej. Tenisistki z naszego liceum rozpoczęły od meczów grupowych z drużynami z Łodzi i Opoczna i nie przegrały żadnego z tych pojedynków. Dało im to możliwość walki o miejsca I-IV. Po bardzo wyrównanych meczach nasze reprezentantki zwyciężyły z zespołami z ILO w Wieluniu i ILO w Zduńskiej Woli. Dziewczynom nie udało się jednak pokonać faworyzowanej drużyny złożonej z pierwszoligowych zawodniczek – XXXIILO w Łodzi. Dobra dyspozycja i wola walki naszych tenisistek sprawiły jednak, że zdobyły one WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, premiowane awansem na czerwcowe Mistrzostwa Polski!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

  • Kamila Ryś – IIIb

  • Aleksandra Sima – IIc

  • Aleksandra Rzepecka – Ib

Trenerem jest pani Agnieszka Karwulewicz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

AK

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ