W najbliższą sobotę 14 I w godz. 10:30-13:30 w 12 miastach w Polsce odbędą się zawody II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Nasz okręg to Łódź. Miejsce zawodów : Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Banacha 22, sala D202)

Uczniowie powinni przybyć na miejsca zawodów co najmniej z 15 min wyprzedzeniem (o godz. 10:30 rozpoczyna się rozwiązywanie zadań). Ze sobą na salę mogą zabrać jedynie przybory do pisania i wodę, ew. małą przekąskę (np. jabłko, batonik). Przed zawodami należy skorzystać z toalety. Opuszczanie sali przed ukończeniem pisania nie będzie możliwe. W przypadkach uzasadnionych medycznie, uczeń powinien przed zawodami zgłosić jurorom taką przypadłość - zostanie usadzony w taki sposób, aby jego ew. wyjście nie przeszkadzało innym egzaminowanym. Uczniowie z objawami infekcji dróg oddechowych powinni założyć maseczki higieniczne.

Podczas wchodzenia na salę zawodnicy muszą okazać aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem. W przeciwnym razie nie zostaną dopuszczeni do zawodów. Wszelkie próby komunikowania się po rozpoczęciu zawodów będą skutkowały wypraszaniem zawodników z sali. Decyzje jurorów w tej kwestii są bezdyskusyjne i nieodwołalne.

Szczegóły organizacyjne dotyczące wyjazdu przekazane zostaną 12 i 13 stycznia 2023.

Anna Lauks

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ