HARMONOGRAM
18.11. wybór Rodziny
24.11. zebranie informacyjne
27.11.-6.12. kompletowanie Paczki
8.12. finał szkolny (wystawienie paczek na korytarzu szkolnym)
9.12. przewiezienie paczek do magazynu przy ul. Słowackiego i dostarczenie ich Pani Dorocie

Do wszystkich dobrych ludzi w Chrobrym!
Po raz kolejny, już szósty, startujemy w zawodach zwanych Szlachetną Paczką, gdzie na mecie czekać na nas będzie uśmiechnięta i wzruszona, uszczęśliwiona przez nas osoba. Tym razem to samotna Pani Dorota, z poświęceniem opiekująca się schorowaną mamą aż do jej śmierci dwa lata temu, mieszkająca w wyziębionym domku po dziadkach, czy nawet pradziadkach, na remont którego nigdy pewnie nie było nikogo stać, próbująca utrzymać się za wypłatę 900 złotych miesięcznie, nie tracąca jednak pogody ducha - mimo przeciwności losu.

Szlachetna Paczka to tzw. mądra pomoc. Osoby, które mają z niej skorzystać nie dostają pieniędzy, ale świadomość, że nie są obojętne wszystkim na świecie, poczucie bezpieczeństwa choć przez chwilę, bo nie muszą martwić się, że nie starczy im pieniędzy na żywność, jak w przypadku naszej Pani Doroty, impuls do działania - ponoć niektórzy sami po jakimś czasie stają się wolontariuszami Paczki.

Czy uda nam się pobić zeszłoroczny rekord, kiedy to zrobiliśmy Paczkę za ponad 5000 PLN?

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tym szlachetnym wyścigu :) Jak najszybciej zbierajmy pieniądze na potrzebne zakupy; żywność trwałą, środki chemiczne, ręczniki itd. można przynosić do szkoły, tak by w przeciągu najbliższych trzech tygodni skompletować cudowny prezent dla Pani Doroty.

Ściskam Was mocno,
Anna Magiera

Opis rodziny.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIOLOGIA CHROBRY

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

PLANETARIUM

SZUKAJ