Drodzy uczniowie ,
Oto sugestie do dalszej zdalnej pracy z języka francuskiego :
Klasy I - Mam nadzieję ,że rozpoczęliście pracę nad projektem. Chciałabym doprecyzować , że prezentację przewiduję po powrocie do szkoły , jednak postarajcie się sfinalizować go do 23.03.2020. Po tym terminie będą nowe zadania do wykonania .
Klasy II - http://platea.pntic.mec.es/cvera/ressources/recurfr39.htm - oto link do strony , gdzie znajdziecie ćwiczenia na rozumienie tekstów piosenek , nad którymi pracowaliście od poniedziałku ( Stromae i Indila). Proszę szukać ich w kategorii znajomości języka  B1  jednak możecie je wykonać patrząc w teksty , wówczas będzie Wam łatwiej . Bardzo proszę o wykonanie tych ćwiczeń. Tym razem proszę nie przysyłać mi odpowiedzi;na stronie można dokonać autoewaluacji. Termin wykonania poprzedniego ćwiczenia - 23.03.2020.
Klasy III - Czekam na Wasze wykonane  zadanie  do 25.03.2020. Niektórzy już przysłali rozwiązania więc zachęcam do odwiedzania stron www.francaisfacile.com ( tutaj sugeruję tekst Ecole en France w zakładce Comprehension ponieważ będziemy mówić o francuskim systemie szkolnym)  oraz www.bonjourdefrance.com i korzystanie z różnorodnych ćwiczeń rozwijających Wasze kompetencje językowe. Poprawność wykonania większości ćwiczeń można sprawdzić samodzielnie.
Przypominam mój adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                                                           Anna Lauks

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ