4 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcia V edycji konkursu „Nie zobojętniaj się na chemię”, organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku.

Triumfował uczeń z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim - Damian Łabuziński z klasy III D.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 380 uczniów z pięciu powiatów – radomszczańskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, częstochowskiego oraz tomaszowskiego. Uczniowie rywalizowali w dwóch etapach. Etap szkolny odbył się 25  lutego  br  w macierzystych szkołach uczestników i składał się z 20 pytań zamkniętych. Etap powiatowy natomiast odbył się 21 marca w II LO, przystąpiło do niego 35 osób z najlepszymi wynikami. Test składał się z 20 zadań otwartych obejmujących zakres rozszerzony,  zgodnie ze standardami egzaminu maturalnego z chemii.

Lista laureatów:
I miejsce: Damian Łabuziński – I LO Piotrków Trybunalski
II miejsce: Dżamila Al.-Haj – I LO Bełchatów
III miejsce: Joanna Hofman – I LO Bełchatów
Wyróżnienia: Agnieszka Zięba – I LO Bełchatów, Agata Zienkiewicz – II LO Radomsko, Bartosz Kołodziejczyk – I LO Tomaszów Mazowiecki.

Laureaci I, II i III miejsca otrzymali karty przedpłacone ufundowane przez ESBANK Bank Spółdzielczy, a osoby wyróżnione – nagrody przekazane przez Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu

Teresa Szcześniak
KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ