W miniony piątek, 7 listopada drzwi naszej szkoły ponownie zostały otwarte dla wszystkich byłych pracowników, absolwentów, a także sympatyków. Wszystko odbyło się z okazji zakończenia rewitalizacji budynków szkolnych, która została przeprowadzona w ramach projektu "Trakt Wielu Kultur II".

Uroczystość, w której uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, społeczność ILO oraz zaproszeni goście, rozpoczęła się o godzinie 17.00 przed murami liceum. Dyrektor naszego liceum, pan Henryk Michalski dokonał otwarcia uroczystości, zapraszając wszystkich do obejrzenia przygotowanych przez uczniów i nauczycieli ciekawych wystaw w poszczególnych salach.

Na odwiedzających czekało wiele różnorodnych atrakcji, m.in. pokazy chemiczne, a także ciekawe, biologiczne doświadczenia. Poza tym w sali gimnastycznej swój ostatni układ zaprezentowały nasza szkolna grupa cheerleaderek, a na tym samym piętrze uczniowie rozdawali pamiątkowe ulotki prezentujące historię szkoły oraz prace fotograficzne i plastyczne uczniów ILO.  Otwarte zostało również planetarium, do którego każdy mógł zajrzeć, a koło sali 26 przedstawiona została prezentacja zdjęć ilustrujących życie liceum i działalność Samorządu Uczniowskiego. Na tych, którym udało się dojść na samą górę, czekała wystawa plastyczna I Uczniowskiego Pleneru Malarskiego „Chrobry 2014”. Odwiedzający mogli również obejrzeć przygotowaną przez klasę IIF uroczystość z okazji nadchodzącego Dnia Niepodległości.

Samorząd Uczniowski.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ