Po kilku brązowych medalach w grach zespołowych
(koszykówka chłopców, siatkówka dziewcząt i siatkówka chłopców) mamy wreszcie złoty medal.
Koszykarze wygrali w mistrzostwach miasta w koszykówce 3x3 pokonując w finale faworytów – III LO.

Skład zwycięskiej drużyny:
Marcin Ratajski, Filip Cieślik, Łukasz Tomecki i Jakub Szymański.
Gratulujemy i życzymy samych wygranych na dalszych szczeblach rozgrywek.

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

DZIENNIK VULCAN

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ