1 marca 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się dwu etapowe eliminacje okręgowe XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, w których brało udział troje uczniów naszej szkoły: Paulina Skalik – 1b, Szymon Kornacki – 2a, Bartosz Sobański – 2a.

W pierwszym etapie zawodów uczestnicy rozwiązywali test 50 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności.
W drugim etapie pięćdziesięciu najlepszych zawodników etapu pierwszego, wśród których była Paulina Skalik, spróbowali swoich sił w studiach przypadku, które rozwiązywali w 5-osobowych zespołach. Zespół Pauliny został wysoko oceniony za ich praktyczną część.

Szymon Kornacki i Bartosz Sobański reprezentowali również naszą szkołę w Łodzi podczas eliminacji okręgowych II Olimpiady Statystycznej.

Gratulujemy sukcesu Paulinie, Szymonowi i Bartoszowi, dziękujemy za ich pracę i zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekun R. Gaj

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ