4 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcia V edycji konkursu „Nie zobojętniaj się na chemię”, organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku.

Triumfował uczeń z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim - Damian Łabuziński z klasy III D.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 380 uczniów z pięciu powiatów – radomszczańskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, częstochowskiego oraz tomaszowskiego. Uczniowie rywalizowali w dwóch etapach. Etap szkolny odbył się 25  lutego  br  w macierzystych szkołach uczestników i składał się z 20 pytań zamkniętych. Etap powiatowy natomiast odbył się 21 marca w II LO, przystąpiło do niego 35 osób z najlepszymi wynikami. Test składał się z 20 zadań otwartych obejmujących zakres rozszerzony,  zgodnie ze standardami egzaminu maturalnego z chemii.

Lista laureatów:
I miejsce: Damian Łabuziński – I LO Piotrków Trybunalski
II miejsce: Dżamila Al.-Haj – I LO Bełchatów
III miejsce: Joanna Hofman – I LO Bełchatów
Wyróżnienia: Agnieszka Zięba – I LO Bełchatów, Agata Zienkiewicz – II LO Radomsko, Bartosz Kołodziejczyk – I LO Tomaszów Mazowiecki.

Laureaci I, II i III miejsca otrzymali karty przedpłacone ufundowane przez ESBANK Bank Spółdzielczy, a osoby wyróżnione – nagrody przekazane przez Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu

Teresa Szcześniak
KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ