W tegorocznej edycji Konkursu Biblijnego w naszej szkole uczestniczyło prawie 150 osób a w całej Polsce ok. 30 tys. Z całego kraju do finałów zaklasyfikowało się 125 osób – po dwie z każdej diecezji. Finały odbyły się w Niepokalanowie 3-4 czerwca br. Przedstawicielem archidiecezji łódzkiej była uczennica naszej szkoły Dominika Wieczorek z klasy 2e. Zaliczyła na 100% test finałowy, ale niestety po bardzo trudnej dogrywce nie dostała się do grona najlepszych laureatów. Nie mniej, pozostaje finalistką Konkursu Biblijnego i wiedzy z zakresu Biblii. Gratulujemy wytrwałości i osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu naukowych szlifów, które pomogą w przyszłości realizować pragnienia.

Maciej Grzelak SJ

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ