Dział języków obcych

 

Konkurs FOX

Z przyjemnością informuję, że w kwietniu 2021 miała miejsce XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, w którym wzięli udział również uczniowie naszego liceum. Najlepsze wyniki osiągnęli Milena Janczak (klasa...

Czytaj więcej

Konkurs Wiedzy o Niemczech

  Dnia 24 maja 2021 r o godz 9.00 na platformie Teams odbędzie się Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech a dnia 31 maja Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Austrii. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie...

Czytaj więcej

Konkurs Języka Angielskiego FOX 2021

Zapraszam uczniów naszej szkoły do zapisu do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, który odbędzie się 20 kwietnia 2021, nie 3 marca. Zapisy przyjmuję w dniach 25.01.-05.02.2021, koszt udziału to 10...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu języków obcych

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ