Dział przyrodniczo-matematyczny

 

LXVI Olimpiada Astronomiczna

Jak co roku Planetarium Śląskie zaprasza uczniów szkół średnich oraz utalentowanych uczniów szkół podstawowych do udziału w LXVI Olimpiadzie Astronomicznej. Tegoroczna edycja konkurs ma charakter szczególny, gdyż finał rozgrywany będzie...

Czytaj więcej

Astronomiczna podróż - wystawa fotografi…

Jedną z atrakcji „dnia otwartych drzwi” w naszej szkole, była wystawa zdjęć astronomicznych naszego ucznia Jędrzeja Adaszka z klasy 3bg. Jędrzej na swoich zdjęciach utrwalił obiekty głębokiego kosmosu, znajdujące się poza...

Czytaj więcej

UWAGA KANGUR

W dniu 17.03.2022 o godzinie 9:00 w naszej szkole odbędzie się konkurs matematyczny "KANGUR" Szczegółowe informacje ukażą się na tablicy zastępstw. Anna Koźlik

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ