29 listopada 2019 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy. Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark. Wyborne przysmaki przygotowane przez młodzież czekały na wygłodniałych żaków i nauczycieli. Społeczność naszego liceum bardzo aktywnie i kreatywnie włączyła się w dzisiejszą imprezę. Szkolny korytarz na wysokim parterze wypełniony był gwarem i panował na nim duży ścisk. Uczniowie zaś, poza znakomitym jedzeniem, przygotowali również tradycyjne wróżby andrzejkowe, z których to chętni mogli poznać swoją przyszłość;)

Klasy, które zaprezentowały najlepsze stoiska zostaną nagrodzone tradycyjnym dniem bez pytania.

Zebrane na kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie świątecznej akcji "Szlachetna Paczka".

Dziękujemy za Wasze wsparcie!!

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ