Kochani dobrzy ludzie z Chrobrego!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, ponad tydzień po finale Szlachetnej Paczki w naszej szkole i całej Polsce, pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w mądrą pomoc Pani Marii i Panu Adamowi. Udało nam się uzbierać wystarczającą kwotę, by kupić dla nich trzy tony węgla o dobrej jakości, ciepłą odzież, wymarzone prezenty, żywność i środki czystości. Większość uczniów i pracowników naszej szkoły dołożyło się do skarbonki, niektórzy poświęcili również swój czas, by współuczestniczyć w zakupach, pakowaniu paczek, a nawet przewiezieniu ich w sobotę 8.12. do magazynu przy ul. Słowackiego. Co więcej, możemy również pomóc wyremontować dach i sufit w domu Pana Bogusława, którego darczyńcy niestety nie zdołali spełnić tej potrzeby.

A zatem, z życzeniami spokojnych, radosnych Świąt pozdrawiam wszystkich szlachetnie i serdecznie oraz z nadzieją, że za rok znów uda nam się naprawić odrobinę świata.

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ