Zakończyła się seria zawodów lekkoatletycznych i biegów przełajowych. Rewelacyjnie spisały się nasze sztafety przełajowe zdobywając pierwsze miejsce (dziewczęta), drugie miejsce (chłopcy). W indywidualnych biegach przełajowych całe podium zajęły zawodniczki naszej szkoły!!!!!!

Zwyciężyła Angelika Drzazga IIIc, drugie miejsce zajeła Marta Winiarska Id, trzecie Małgorzata Zaczek IIIc, najlepszy wśród chłopców był Artur Patura IIIb zajmując czwarte miejsce. Odbyła się również szkolna liga lekkoatletyczna w której dziewczęta Chrobrego dla odmiany zajęły - pierwsze miejsce, a panowie czwarte:-( Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy i gratulujemy.

AM

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ