Tenisiści z Chrobrego już trzeci rok z rzędu triumfują. Tegoroczną dobrą passę rozpoczęło zwycięstwo męskiej drużyny (Paweł Ryś kl.3b i Kuba Migała kl. 2b). Panowie na zawodach miejskich, które odbyły się 9.01, okazali się być bezkonkurencyjni i stanęli na najwyższym stopniu podium. Dzień później rywalizowały dziewczęta. Nasze tenisistki (Ola Rzepecka kl.3b oraz Magda Włodarczyk kl. 1d) do finału dotarły z łatwością, ale ostatecznie zajęły 2 miejsce, co nie zmienia faktu, iż obie drużyny awansowały do etapu rejonowego, rozegranego 17.01 w Zelowie. Tym razem to dziewczęta były niepokonane, po zaciętej walce zdobyły tytuł mistrza, a chłopcy po nieznacznej porażce z ubiegłorocznym zwycięzcą 3:2, uplasowali się na drugim miejscu. Opiekunem drużyn jest pani Agnieszka Karwulewicz. Gratulujemy!