23 lutego 2014r., w niedzielę, odbyły się finałowe zmagania drużyn biorących udział w turnieju "O Puchar Chrobrego". Konkurencja była ogromna. W kategorii męskiej do rywalizacji stanęło aż piętnaście zespołów, wśród pań sześć drużyn.

Po raz kolejny niezwyciężone okazały się zawodniczki z I LO w składzie: Anna Famulska, Natalia Rutkowska, Izabela Góźdź, Aleksandra Marzec, Anna Nowak, Magdalena Czekańska, Agnieszka Ciupińska, Agnieszka Kulbat i Aleksandra Pielużek. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z drużyny "Przyjaciół Marka Kapuścika", a trzecie reprezentacja "UKS Fuks Sulejów".

Wśród mężczyzn najwyższe miejsce na podium zajęli gracze z drużyny "Bąku Volley" pokonując w zaciętym pojedynku zeszłorocznych mistrzów - drużynę "Rower". Równie zaszczytne, trzecie miejsce zdobyła drużyna siatkarzy z I LO.