18 grudnia 2020 roku odbyły się na terenie naszej szkoły zawody pierwszego etapu 67 Olimpiady Chemicznej (z uwagi na pandemię po raz pierwszy nie w siedzibie Komitetu Okręgowego w Łodzi).
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Igor Piwowar z klasy IIdg i Bartłomiej Szymczyk z klasy Ie. Zawodnicy rozwiązywali w dwóch etapach 4 zadania teoretyczne. Zainteresowanych analizą zadań I Etapu zapraszam na stronę internetową http://www.olchem.edu.pl/

Do II Etapu 67 Olimpiady Chemicznej zakwalifikował się Bartłomiej Szymczyk.

II Etap Olimpiady Chemicznej zaplanowany jest na 30 stycznia w godz. 11:00-16:30 w Łodzi. Zawodnicy będą rozwiązywali 4 zadania teoretyczne i jedno zadanie dotyczące zagadnień laboratoryjnych, natomiast praktycznej części laboratoryjnej nie będzie.

Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za kolejne sukcesy!


Agnieszka Włodarczyk

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ