30 grudnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi odbył się Finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego i Łódzkiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi. Celem Olimpiady jest spopularyzowanie wiedzy młodzieży z zakresu profilaktyki HIV/AIDS i innych chorób zakaźnych, przenoszonych drogą płciową wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i C, oraz promowanie zdrowego stylu życia bez narkotyków, alkoholu oraz niedojrzałych i nieodpowiedzialnych zachowań, wykształcenie odpowiedzialności za zdrowie własne i najbliższych, kształtowanie postaw akceptacji i tolerancji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Z naszej szkoły do drugiego (finałowego) etapu olimpiady zakwalifikowały się trzy najwyżej punktowane zespoły uczniów:

Martyna Białowąs (IIe) i Alicja Haładaj (Id)

Agata Radke (Id) i Marta Jakubik (Id)

Kacper Świerk (IIe) i Mateusz Fałek (IIe)

Po trwającym 60 minut teście wiedzy (bardzo trudnym w tym roku), jeden z zespołów reprezentujących naszą szkołę Kacper Świerk (IIe) i Mateusz Fałek (IIe), zdobył główną nagrodę - I miejsce.

AW

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ