Nasi uczniowie wśród najlepszych i najpopularniejszych sportowców regionu!

W lutym rozstrzygnięto dwa prestiżowe sportowe plebiscyty. W organizowanym przez Dziennik Łódzki plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015 Powiatu Piotrkowskiego Mateusz Danielak zajął drugie miejsce! Uroczysta gala odbyła się 9 lutego w łódzkim hotelu Hilton. Z kolei Jakub Deląg zajął 9 miejsce w organizowanym przez redakcje Strefy.Fm i Tygodnia Trybunalskiego plebiscycie na Sportowca Roku w Piotrkowie Trybunalskim! Uroczysta Gala Mistrzów Sportu odbyła się 5 lutego w piotrkowskim Hotelu Agat. Gratulujemy! Poniżej prezentujemy zdjęcia z tych uroczystości. Warto zwrócić uwagę, iż na jednym z nich, wraz z Mateuszem Danielakiem, można zobaczyć naszą absolwentkę, Angelikę Stępień, która jako Miss Polonia Województwa Łódzkiego była gościem gali.

Przypomnijmy, że Mateusz Danielak jest badmintonistą KKS Ruch Piotrków Trybunalski i członkiem Kadry Narodowej Juniorów w tej olimpijskiej dyscyplinie. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, brązowym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Litwy oraz ćwierćfinalistą Międzynarodowych Mistrzostw Estonii.

Jakub Deląg jest zawodnikiem Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina. W ubiegłym roku w Lubinie Jakub zdobył I miejsce w marszu na dystansie 5 km broniąc tym samym tytuł Mistrza Polski w Nordic Walking ze Złotoryi.