Dział języków obcych

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEG…

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO   SPRACHDOKTOR 2017 WYNIKI   Organizator konkursu SPRACHDOKTOR 2017, firma edukacyjna JERSZ z Wrocławia, przysłała do szkoły ostateczne wyniki konkursu, który odbył się w naszej szkole 29 marca 2017.   Ogłoszenie wyników...

Czytaj więcej

Malta Letni obóz jezykowy sierpień 2017

Chętnych zapraszam na spotkanie w piątek sala nr 2, przerwa po trzeciej godzinie lekcyjnej. Do pobrania: Katalog_Obozow_2017_www- 9.pdf Ewelina Szamburska

Czytaj więcej

Wyniki ogólnopolskich konkursów języka a…

W lutym i marcu tego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch ogólnopolskich konkursach języka angielskiego: FOX oraz ENGLISH ACE. Spośród kilkunastu uczestników najlepsze wyniki osiągnęli: Daniel Wochyń z klasy...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu języków obcych

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

Z ŻYCIA KLAS

PLANETARIUM

SZUKAJ