Dział języków obcych

 

Konkurs Języka Angielskiego FOX

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zapisy: do poniedziałku 22.01.2018. Materiały przygotowawcze znajdują się na stronie...

Czytaj więcej

English High Flier - wyniki konkursu

Po listopadowej sesji Konkursu Języka Angielskiego English High Flier, mamy wyniki! Aż sześcioro uczniów naszej szkoły uzyskało wysoko punktowane rezultaty:Szymon Werk klasa 1b - 6 miejsce w woj. łódzkimJulia Gajda...

Czytaj więcej

Uczniowie z Ben Yehuda school w Ness Zio…

Uczniowie z Ben Yehuda school w Ness Ziona, Izrael w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Zgodnie z ideą propagowania tolerancji i ubogacania kulturowego uczniowie naszego liceum gościli już kolejny...

Czytaj więcej

VIVA L'ITALIA, VIVA L'ITALIANO!

Rozpoczynamy zajęcia z języka włoskiego !! Pierwsze spotkanie we wtorek -17.10.2017 o godz. 14.20 w sali 16. ZapraszamAnna Lauks

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu języków obcych

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIOLOGIA CHROBRY

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

PLANETARIUM

SZUKAJ