Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Konkurs chemiczny

II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku zaprasza do wzięcia udziału w IX edycji Międzypowiatowego Konkursu Chemicznego „Nie zobojętniaj się na chemię”. W konkursie przewidziano dwa etapy : szkolny i powiatowy. Chętnych uczniów prosimy...

Czytaj więcej

Alfik Matematyczny

Dnia 22 listopada 2017 roku odbyła się XXIII edycjaOgólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników, wśród których wyłoniono 416 laureatów. Wśród uczniów naszej szkoły na szczególne...

Czytaj więcej

KANGUR MATEMATYCZNY

  15 marca 2018 roku w naszej szkole odbędzie się konkurs "Kangur Matematyczny". Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do p. Koźlik do dnia 19 stycznia 2018 r. Uwaga: Opłata wynosi 9 zł.

Czytaj więcej

Sukces młodych fizyków

Do II Etapu 67 Olimpiady Fizycznej zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Piotr Duperas kl. 3a Mateusz Kiełbik kl. 3a Tomasz Kurzela 2a. Gratulujemy i życzymy dalszych Sukcesów. Jarosław Szyda

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIOLOGIA CHROBRY

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

PLANETARIUM

SZUKAJ